Vážení čtenáři,
Právě čtete srpnové vydání měsíčníku ZPRAVODAJ pro rok 2022. Na úvod vám s potěšením oznamujeme, že jsme spustili YouTube kanál, kde naleznete představení společnosti, novinek a instruktážní videa. Počet videí budeme postupně rozšiřovat, tak nás nezapomeňte sledovat, abyste nepřišli o nejnovější příspěvky. Dále představujeme novinky v našem sortimentu v podobě IBC kontejneru, který využijete jak v průmyslu, tak i na zahradě a kempingový vařič Single Deluxe, který vás bude doprovázet na vašich výletech.

MEVA NA YOUTUBEyoutube_logo
Spustili jsme YouTube kanál. Těšit se můžete především na uvedení novinek a instruktážní videa. Nyní na našem kanále naleznete několik instruktážních videí a videa s předsta-vením zázemí naší společnosti a skladových prostor. Neváhejte kliknout na Subscribe!

Navštívit nás můžete i na YouTube.

ibc_300l_novinka_01

va_i_single_deluxe_novinka_01

TÉMA MĚSÍCE

PEČUJEME O ZAHRADUcage
Připravujete se na sklizeň zeleniny nebo ovoce? Nebo jen chcete pomoc při pravidelném úklidu své zahrady? Máme pro vás několik produktů, které vám práci na zahradě usnadní. Naše společnost se zabývá především sběrem odpadu všeho druhu. Uvědomujeme si však, že i zahrada je významným producentem všeho možného materiálu a odpadu. Náš sortiment jsme rozšířili o praktické vozíky pro sběr odpadu a materiálu na zahradách, různé druhy kbelíků pro sběr ovoce a zeleniny i květináče pro udržení estetiky a pořádku na vaší zahrádce.
8107_02

Vozíky Load & Go
Produktová řada praktických vozíků ve dvou různých barevných provedeních zajistí potřebnou mobilitu a úložný prostor ať už pro uschlé listy, odřezky, zeminu nebo pro převoz materiálu. Vozíky jsou vyrobeny z jednoho bezešvého kusu plastového materiálu a poskytují tak vodotěsnost a me-chanickou odolnost. Vozík stačí opláchnout a je připraven na další použití. Dvě pojezdová kolečka a úchyt pak zajišťují snadné použití a ergonomii vozíku. Jsou dodávány v několika velikostních provedeních pro každou velikost zahrady.


Zahradní kbelíkykbel_k_02
Kbelíky jsou stěžejním pomocníkem na jakékoliv zahradě i v domácnosti. Jsou vyráběné z jednoho kusu plastového materiálu s tvarem usnadňující nakládání s obsahem kbelíku. Kovové madlo navíc poskytuje vyšší životnost a mechanickou odolnost. Kbelíky se běžně používají pro sběr ovoce, zeleniny, ale i odpadu, např. při vybírání odpadu z bazénu nebo listí, či zeminy kolem domu. Kbelíky jsou dodávány v různých velikostech.


kv_tin_03Okrasné květináče
Pro zajištění celkové estetiky vaší zahrádky můžeme doporučit použití okrasných květináčů. V nabídce jsou k dispozici květináče čtvercového i obdélníkového tvaru, který skvěle doplňuje imitace ratanu. Navíc lze v nabídce nalézt provedení ECO, jejichž materiál tvoří plast s příměsí dřeva až 33 %. I přes složení materiálu se květináče Eco stále vyznačují odolností proti povětrnostním podmínkám a poškrábání. Květináče jsou navíc vybaveny vnitřní vložkou pro snadné usazení květin do květináče.

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat:
Tel.: 416 823 181
E-mail: prodej@mevatec.cz


KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF